KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 9201042
nr 920 1042
Färgetsning
Oidentifierad konstnär, signerad 1966, motivet: 39x39
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 27 oktober 2014
kl 19:17:56
27/10 19:12:36
100 kr
27/10 19:12:53